Ta strona używa plików cookie!
close

Poszukiwany listem gończym zatrzymany za kradzieże

Data dodania: 6 sierpnia 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Głogów

Głogowscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który dokonał kradzieży biżuterii o łącznej wartości prawie 10 tys. zł. Postawiono mu 12 zarzutów, za które grozi mu kara do 8 lat pobawienia wolności. Po zatrzymaniu okazało się również, iż poszukiwany jest on listem gończym do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności za inne przestępstwa z przeszłości.

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 29-latka, który odpowiedzialny jest za kradzież biżuterii o łącznej wartości prawie 10 tys. zł. Mężczyzna został zatrzymany w Jaworze. Próbował uciekać policjantom, lecz bardzo szybko wpadł w ich ręce.

Funkcjonariusze zatrzymali, jak się okazało, dobrze już znanego policji mężczyznę. Odzyskali część skradzionych przedmiotów. Po sprawdzeniu okazało się, że podejrzany poszukiwany jest dodatkowo listem gończym do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanemu postawiono dodatkowo 12 zarzutów za przestępstwa kradzieży i oszustwa, których się dopuścił. Grozi mu kara od roku nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Monika Kaleta

Źródło: KPP w Głogowie
asp. Łukasz Szuwikowski
tel. 604 904 452