Ta strona używa plików cookie!
close

Poszukiwany 4 listami gończymi zatrzymany

Data dodania: 30 lipca 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Polkowice

Chocianowscy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Przemkowa, który był poszukiwany 4 listami gończymi. Mężczyzna ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów, mieniu oraz przestępstwa narkotykowe, za które orzeczono kary pozbawienia wolności.

Na podstawie czterech listów gończych policjanci Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach poszukiwali 30-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Przemków ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Wykorzystując zebrane w tej sprawie informacje policjanci Komisariatu Policji w Chocianowie zatrzymali poszukiwanego mężczyznę.

Operacyjne ustalenia w tej sprawie doprowadziły do uzyskania informacji na temat obecnego miejsca pobytu poszukiwanego. Okazało się, że w ostatnim czasie mężczyzna przebywał w Chocianowie, gdzie na terenie jednej z posesji został ostatecznie zatrzymany.

30-latek, który został skazany między innymi za kradzieże, kradzieże z włamaniem, oszustwo, czy podrabianie dokumentu, spędzi w zakładzie karnym najbliższe 2 lata i 5 miesięcy. Może to jednak nie być ostateczny wymiar kary, gdyż wobec skazanego toczą się jeszcze dwa postępowania związane ze zniszczeniem dokumentów oraz udzielaniem narkotyków.

sierż. szt. Przemysław Rybikowski

Oficer Prasowy
KPP w Polkowicach
tel. 600-229-096

Zatrzymany mężczyzna