Ta strona używa plików cookie!
close

Poszukiwana zatrzymana na kradzieży sklepowej usłyszała kolejne zarzuty

Data dodania: 7 września 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Świdnica

Policjanci ze świdnickiej komendy zatrzymali mieszkankę powiatu świdnickiego, która poszukiwana była do odbycia kary pozbawienia wolności. Jak się okazało, kobieta ukrywając się przed organami ścigania, dołożyła do swojego „konta” jeszcze kolejne kradzieże. Wymieniona usłyszała już zarzuty, teraz o jej dalszym losie zdecyduje sąd.

Policjanci Ogniwa Interwencyjno-Patrolowego komendy powiatowej w Świdnicy zatrzymali 43-letnią mieszkankę tego powiatu w związku z kradzieżą sklepową. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że jest ona osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności.

Kobieta została zatrzymana i przewieziona do świdnickiej komendy. W trakcie wykonywania czynności z 43-latką, policjanci Wydziału Kryminalnego wrócili jeszcze do kilku niewykrytych dotychczas spraw z okresu ostatnich miesięcy. Funkcjonariusze jeszcze raz przeanalizowali materiał dowodowy dochodząc do wniosku, iż zatrzymana jest także sprawczynią dwóch innych przestępstw dokonanych na terenie Świdnicy. Jej łupem padły artykuły przemysłowe, chemiczne i elektronarzędzia. Odzyskane mienie powróciło już na półki sklepowe.

43-letnia mieszkanka powiatu świdnickiego usłyszała już zarzuty w tych sprawach. Teraz o jej losie zdecyduje sąd. Za czyny których się dopuściła grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Świdnicy
st. sierż. Magdalena Ząbek
tel. 607-317-642

 

Powiązane wiadomości