Ta strona używa plików cookie!
close

Posiadał narkotyki w pracy oraz w domu

Data dodania: 15 maja 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Kamienna Góra

Policjanci z powiatu kamiennogórskiego realizując zadania wymierzone w przestępczość narkotykową zatrzymali młodego mężczyznę posiadającego środki odurzające. Część narkotyków podejrzany posiadał w swojej szafce ubraniowej w miejscu pracy, a pozostałą - w domu. Teraz grozić mu może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Lubawce na podstawie wcześniejszych ustaleń dotyczących przestępczości narkotykowej weszli na teren jednego z zakładów pracy. W wyniku przeszukania szafki pracownika ujawnili dwa foliowe worki, z czego w jednym znajdował się susz roślinny, a w drugim - krystaliczna biała substancja. W trakcie dalszych działań podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych 22-latka, policjanci znaleźli dwa kolejne foliowe woreczki z podejrzaną zawartością. Substancje zostały zabezpieczone, natomiast mężczyzna zatrzymany do wyjaśnienia.

Przy użyciu testera policjanci potwierdzili, iż mężczyzna znajdował się w posiadaniu marihuany, metamfetaminy oraz piko o łącznej sumie ponad 200 porcji handlowych.

Zatrzymany przyznał się do posiadania środków odurzających. W tej sprawie usłyszał już zarzut za który grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KPP w Kamiennej Górze
asp. Grzegorz Szewczyk
tel. 600 – 228 – 846

 

 

Galeria