Ta strona używa plików cookie!
close

Pościg, narkotyki i dwóch poszukiwanych listami gończymi, to finał akcji przeprowadzonej przez legnickich policjantów

Data dodania: 8 listopada 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Legnica

Legniccy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Policjanci w tej sprawie zabezpieczyli także ponad 60 porcji suszu roślinnego w postaci marihuany. Zatrzymani trafili już do zakładu karnego. Teraz już zza krat będą odpowiadać za kolejne przestępstwa. Za posiadanie narkotyków grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Legnicy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 27 lat. Obaj byli poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości. W mieszkaniu, gdzie się ukrywali znaleziono sporą ilość narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 60 porcji suszu roślinnego oraz sprzęt służący do uprawy konopi.

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie miasta przebywa dwóch poszukiwanych mężczyzn. Policjanci najpierw zatrzymali młodszego z nich, poszukiwanego listem gończym 26-latka. Drugi z zatrzymanych mężczyzn, 27-latek próbował uciec z mieszkania przez okno znajdujące się na poddaszu budynku. Przedostał się na sąsiednią klatkę schodową, po czym wpadł prosto w ręce funkcjonariuszy, którzy zabezpieczali teren budynku.

Zatrzymany 26-letni mężczyzna, poszukiwany był listem gończym celem odbycia kary roku pozbawienia wolności, natomiast 27 - latek poszukiwany był przez sąd w celu zastosowania tymczasowego aresztu.

Poszukiwani legniczaninie za swoje czyny będą odpowiadać zza krat. Za posiadanie narkotyków grozić im może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KMP w Legnicy
mł. asp. Iwona Król-Szymajda
tel. 504 – 798 – 649

 

 

Galeria