Ta strona używa plików cookie!
close

Ponad 2 tysiące porcji narkotyków znaleźli policjanci u podejrzanego o kradzież i włamanie

Data dodania: 7 lipca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Bolesławiec

Policjanci z Bolesławca zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o przestępstwa narkotykowe oraz przestępstwa przeciwko mieniu. W jego mieszkaniu znaleźli ponad 2 tysiące porcji środków odurzających. Teraz o dalszym losie zatrzymanego zadecyduje sąd, a grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez 30-letniego mieszkańca Bolesławca policjanci ujawnili dużą ilość środków odurzających. Po zbadaniu i zważeniu zabezpieczonej substancji przez technika kryminalistyki  okazało się, że jest to ponad 2 tysiące porcji handlowych metamfetaminy. Mężczyzna przyznał, że narkotyki należą do niego.

Policjanci udowodnili 30-latkowi też 2 inne przestępstwa, do których doszło w czerwcu w powiecie bolesławieckim.

Na terenie gminy Nowogrodziec zatrzymany włamał się do remontowanego obiektu i ukradł elektronarzędzia oraz kable. Natomiast na terenie gminy Bolesławiec podejrzany ukradł m. in. akumulatory i prostownik.

30-letni mieszkaniec Bolesławca usłyszał łącznie 3 zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności

Źródło: KPP w Bolesławcu
asp. szt. A. Kublik-Rościszewska
tel. 600 266 990

nadkom. Krzysztof Zaporowski