Ta strona używa plików cookie!
close

Policyjne Mikołaje z prezentami i życzeniami odwiedziły najmłodszych pacjentów dwóch wrocławskich szpitali

Data dodania: 7 grudnia 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Dolny Śląsk Wrocław

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu odwiedzili chore dzieci - pacjentów ze szpitali: Uniwersytetu Medycznego i Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Spotkanie było okazją do przekazania najmłodszym prezentów i życzeń zarówno świątecznych jak i szybkiego powrotu do zdrowia. Wizyta policyjnych Mikołajów przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze, mamy nadzieję, że chociaż na chwilę pozwoliła zapomnieć dzieciom o chorobie.

Policjanci z wrocławskiej drogówki, mimo tego, że okres przedświąteczny to dla nich czas bardzo wzmożonej pracy, nie zapomnieli o tych, którzy być może nie będą mogli spędzić świąt w swoich domach, przy rodzinnym stole.

Postanowili odwiedzić dzieci - pacjentów Kliniki Pediatrii i Chorób Infekcyjnych UM we Wrocławiu oraz Oddziału Kardiologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu by, choć na chwilę mogły one zapomnieć o chorobie. Z własnych środków funkcjonariusze przygotowali dla nich prezenty. Kupili m.in. słodycze, zabawki, czy też przybory plastyczne. Wśród upominków znalazły się też własnoręcznie wypieczone pierniczki w kształcie choinki oraz elementy odblaskowe - opaski i kamizelki.

Spotkanie było okazją do przekazania najmłodszym prezentów i życzeń zarówno świątecznych jak i szybkiego powrotu do zdrowia. Wizyta policyjnych Mikołajów przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze, chociaż na chwilę wywołała na dziecięcych buziach tak upragniony uśmiech.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

 

Patrol Świętego Mikołaja i "Dzień odblasków 2017". Są to kolejne akcje prewencyjne, mające na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego

Niecodzienna służba dzierżoniowskich dzielnicowych z Świętym Mikołajem!

Rózga zamiast mandatu? To jest tylko możliwe w mikołajki!

Niebieski Mikołaj wraz z Komisarzem Lwem pojawili się na legnickim rynku

 

 

 

Galeria