Ta strona używa plików cookie!
close

Policjantka z wizytą w Domu Pomocy Społecznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej

Data dodania: 26 stycznia 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Dzielnicowa z powiatu jeleniogórskiego w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kreci mnie bezpieczeństwo… przez cały rok szkolny” oraz działań prewencyjnych „Bezpieczne Ferie” spotkała się z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną z Domu Pomocy Społecznej. Policjantka rozmawiała z uczestnikami o szeroko pojętym bezpieczeństwie. Tłumaczyła m.in. jakie zachowania szczególnie zimą mogą być groźne dla zdrowia lub zdrowia. Funkcjonariuszka przypomniała także o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym.

Spotkanie dla dzieci i młodzieży w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kreci mnie bezpieczeństwo… przez cały rok szkolny” oraz programu prewencyjnego „Bezpieczne Ferie” przygotowała dzielnicowa z Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie - sierż. szt. Małgorzata Kostrzewa.

Policjantka spotkała się z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną z Domu Pomocy Społecznej. Tematem przewodnim prowadzonych rozmów było szeroko pojęte bezpieczeństwo w czasie ferii zimowych. Policjantka rozmawiała z uczestnikami na temat sytuacji zagrażających ich zdrowiu lub życiu. Mówiła także niebezpieczeństwach związanych z korzystaniem z sieci i o cyberprzestępczości. Funkcjonariuszka przypomniała także o zasadach ruchu drogowego

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604-580-490

 

 

Galeria