Ta strona używa plików cookie!
close

Policjant z Wałbrzycha rozpoznał na zdjęciach  kobietę, podejrzaną o kradzież w sklepie w Poznaniu

Data dodania: 24 listopada 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Wałbrzych

Doskonałą spostrzegawczością wykazał się policjant z Komisariatu I Policji w Wałbrzychu. W jednym z telewizyjnych paragramów informacyjnych przedstawiono materiał dotyczący kradzieży jaka miała miejsce w Poznaniu. Na opublikowanych nagraniach z monitoringu rozpoznał on jedną ze złodziejek. Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzuty.

Do zdarzenia doszło 14 sierpnia 2018 r. w Poznaniu w jednym ze sklepów. Sprawczyni dokonała kradzieży sprzętu elektronicznego o łącznej wartości 1300 złotych. Sprawą zajęli się miejscowi funkcjonariusze.

W krajowych mediach opublikowano kadry z monitoringu sklepowego, na których utrwalono wizerunki sprawców tej kradzieży. Oglądający program funkcjonariusz z Komisariatu I Policji w Wałbrzychu  rozpoznał na zdjęciu jedną z kobiet. Składała ona zeznania w innej sprawie prowadzonej przez tego policjanta.

33-letnia kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności. Materiały sprawy został przekazane do Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto celem dalszego prowadzenia.

nadkom. Krzysztof Zaporowski

Źródło: KMP w Wałbrzychu
nadkom. Magdalena Korościk
tel. 604 427 014

 

Powiązane wiadomości