Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci znaleźli w mieszkaniu ponad 1000 porcji metamfetaminy

Data dodania: 4 maja 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Legnica

Legniccy policjanci ujawnili w jednym z mieszkań na terenie miasta spore ilości narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli w sumie ponad 1000 porcji metamfetaminy. Zatrzymany w tej sprawie mężczyzna już usłyszał zarzuty posiadania oraz wprowadzania do obrotu narkotyków. 36-latek za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Za przestępstwa o jakie jest podejrzany może mu grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy od pewnego czasu zajmowali się sprawą 36-latka, który jak wynikało z przeprowadzonych ustaleń miał trudnić się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków.

W poniedziałek 30 kwietnia w godzinach porannych policjanci weszli do jednego z mieszkań na terenie Legnicy, gdzie znaleźli metamfetaminę. Na miejscu zatrzymany został 36-letni mężczyzna. Z zabezpieczonej przez funkcjonariuszy ilości narkotyków można by było uzyskać ponad 1000 handlowych porcji. Szacowana czarnorynkowa wartość tego narkotyku opiewa na kwotę ponad 25 tys. złotych. Ponadto policjanci znaleźli także sprzęt służący do ich porcjowania.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Z zebranego w sprawie materiału dowodowego wynika, że podejrzany od dłuższego czasu trudnił się narkobiznesem. 36-letni mieszkaniec Legnicy usłyszał zarzuty wprowadzania do obrotu oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Mężczyzna za swoje czyny odpowie teraz przed sądem, grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP w Legnicy
podkom. Iwona Król-Szymajda
tel. 504-798-649

 

metamfetamina