Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci znaleźli ponad 1400 porcji amfetaminy u podejrzanego w mieszkaniu

Data dodania: 11 lutego 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Wałbrzych

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali mężczynę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze w jego mieszkaniu znaleźli amfetaminę, z której można było uzyskać ponda 1400 porcji handlowych tej substancji. Środki odurzające ukryte były w lodówce oraz pod wanną. Policjanci zabezpieczyli także wagi elektroniczne służące do porcjowania narkotyków. Za posiadanie znaczniej ilości środków odurzających grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do lat 10.

W wyniku pracy operacyjnej policjanci drugiego komisariatu w Wałbrzychu odwiedzili jedno z mieszkań przy ul. Wajdy, gdzie istniało uzasadnione podejrzenie, że mogą tam znajdować się narkotyki. Zaskoczony mężczyzna nie chciał dobrowolnie wydać ukrywanych środków odurzających, dlatego funkcjonariusze przystąpili do sprawdzenia pomieszczeń. Okazało sie, że narkotyki ukryte były w lodówce w kuchni oraz w łazience pod wanną. W sumie zabezpieczono amfetaminę, z której można było uzyskać ponad 1400 porcji handlowych.

Funkcjonariusze znaleźli także dwie wagi elektroniczne służące do porcjowania środków odurzajacych oraz trzy telefony komórkowe.

32-latek został zatrzymany i stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do lat 10.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP w Wałbrzychu
sierż. szt. Marcin Świeży
tel. 604-426-995

 

 

Załączniki

$esc.html($item.icon)

FILM

8 MB

Galeria

Powiązane wiadomości