Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży perfum i odzyskali część skradzionego mienia

Data dodania: 9 lipca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Polkowice

Policjanci z Polkowic ustalili dane mężczyzny odpowiedzialnego za kradzież perfum o wartości ponad 500 złotych, która miała miejsce w zeszłym tygodniu w jednej z polkowickich drogerii. Okazało się również, że zatrzymany przez polkowickich policjantów mężczyzna, był poszukiwany w związku z koniecznością odbycia kary pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu do Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach wpłynęło zgłoszenie o kradzieży perfum z jednej z tamtejszych drogerii. Mężczyzna, wykorzystując moment nieuwagi, postanowił nie płacić za perfumy o wartości ponad 500 złotych, zabrał je ze sklepowej półki i niespostrzeżenie opuścił sklep. 

Policjanci wydziału kryminalnego, w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych, ustalili tożsamość sprawcy, a następnie zatrzymali 26 - letniego mieszkańca Głogowa. Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie, w którym zatrzymali podejrzanego mężczyznę, gdzie odnaleźli część skradzionych perfum. Odzyskane mienie już zwrócono właścicielowi.

Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna trafi do zakład karnego jednak już teraz, ponieważ był też poszukiwany w związku z koniecznością odbycia kary 2 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniej dokonane przestępstwa.

asp. szt. Paweł Petrykowski

(źródło – KPP Polkowice)

 

 

Galeria