Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci zatrzymali poszukiwanych – znaleźli ich… w dziecięcym łóżku

Data dodania: 10 września 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Góra

Chcąc uniknąć zatrzymania, schowali się w dziecięcym łóżku. Mimo tego poszukiwani, którzy unikali zasądzonej kary i ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości, i tak zostali zatrzymani przez policjantów z Góry. Mężczyźni, którzy trafili już do zakładu karnego, odpowiedzą również za posiadanie narkotyków.

Policjanci z komendy powiatowej w Górze w wyniku podjętych działań, zatrzymali mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary w Zakładzie Karnym. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego prowadząc poszukiwania mężczyzn, znaleźli ich w jednym z mieszkań na terenie Góry. Aby uniknąć zatrzymania, obaj mężczyźni ukryli się w dziecięcym łóżku i przykryli kołdrą. Uwagę mundurowych zwróciły wystające stopy spod kołdry, które zdemaskowały desperacko ukrywających się przestępców.

Jakby tego było mało, policjanci przy obu zatrzymanych znaleźli narkotyki. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających, a na sprawę sądową będą czekać w Zakładzie Karnym. Za czyny, o które są podejrzani, grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

asp. szt. Monika Kaleta

Źródło: KPP w Górze
kom. Agnieszka Połczyk
tel. 507-135-747 

 

Powiązane wiadomości