Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci zatrzymali podejrzanego o włamanie do samochodu i kradzież paczek kurierskich

Data dodania: 28 listopada 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat grozić może mężczyźnie, który włamał się do samochodu i go okradł. Podejrzanego namierzyli i zatrzymali funkcjonariusze pionu kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Łupem sprawcy padło 19 paczek kurierskich z różną zawartością. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa, jednak nie wyjaśnił co zrobił ze skradzionym mieniem. Teraz odpowie za to przed sądem.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań ustalili, a następnie zatrzymali 46-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do samochodu.
Funkcjonariusze potwierdzili, że do zdarzenia doszło w nocy 30 października 2018 roku w Jeleniej Górze. 46-latek włamał się do samochodu zaparkowanego na jednej z ulic w mieście, skąd ukradł 19 paczek kurierskich z różną zawartością. Wartość skradzionego mienia oszacowano na 2 tys. zł. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa, jednak nie powiedział co zrobił ze skradzionym mieniem.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Teraz za kradzież z włamaniem grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604-580-490