Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi, który ukrywał się na terenie innego województwa

Data dodania: 25 lutego 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Polkowice

Ustalenia policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach doprowadziły funkcjonariuszy aż na teren województwa mazowieckiego, gdzie namierzyli mężczyznę poszukiwanego na podstawie dwóch listów gończych. Z rąk funkcjonariuszy trafił on wprost do więziennej celi.

Policjanci prowadząc poszukiwania za byłym mieszkańcem Polkowic, ustalili jego obecne miejsce pobytu. 43-latek był poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych wydanych przez głogowską prokuraturę oraz tamtejszy sąd, m.in. w związku z kierowaniem gróźb karalnych.

Podczas intensywnych poszukiwań mężczyzny policjanci stale sprawdzali miejsca, w których poszukiwany mógł przebywać. Ostatecznie ustalili, że znajduje się on na terenie województwa mazowieckiego. Dzięki mozolnej pracy i wsparciu policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu oraz Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, polkowiccy funkcjonariusze ostatecznie zatrzymali poszukiwanego 43-latka.

Poszukiwany po przeprowadzeniu niezbędnych czynności został doprowadzony do zakładu karnego. Były polkowiczanin w związku z koniecznością odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo kierowania gróźb, spędzi w celi najbliższe kilka miesięcy, gdzie jednocześnie będzie oczekiwał na dalsze decyzje organów wymiaru sprawiedliwości.

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KPP w Polkowicach
st. sierż. Przemysław Rybikowski
tel. 600-229-096

 

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi, który ukrywał się na terenie innego województwa