Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki i był poszukiwany

Data dodania: 10 lipca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Legnica

Kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat grozić może mężczyźnie, podejrzanemu o posiadanie narkotyków. Ponadto okazał się być poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za inne przestępstwo. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów podczas zakupów. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy wczoraj zatrzymali 41-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie narkotyków. Dodatkowo był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat za między innymi kradzieże z włamaniem.

Funkcjonariusze uzyskali informację dotyczącą aktualnego miejsca przebywania poszukiwanego. W związku z powyższym, udali się do jednego ze sklepów spożywczych na terenie Legnicy i zatrzymali 41-letniego mężczyzny. W trakcie kontroli okazało się, że 41-latek posiada narkotyki w postaci metamfetaminy.

Podczas dalszych czynności policjanci ustalili, że 41-latek jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat za inne przestępstwa. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Legniczanin trafił do policyjnego aresztu.

Za popełnione czyny grozić mu może dodatkowo kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP w Legnicy
podkom. Iwona Król-Szymajda

nadkom. Krzysztof Zaporowski