Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci zachęcali tegorocznych maturzystów z klasy „mundurowej” ze szkoły w Jutrosinie do wstąpienia w szeregi Policji

Data dodania: 20 października 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Milicz

Kilkunastu uczniów klas maturalnych z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie wzięło udział w spotkaniu dotyczącym trwającego naboru do Policji. Do służby w Policji zachęcał młodzież milicki policjant oraz inspektor ds. kadr i szkolenia komendy powiatowej w Miliczu.

Spotkanie młodzieży z funkcjonariuszem odbyło się w świetlicy Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie. Wzięło w nim udział kilku uczniów tegorocznej klasy maturalnej o profilu tzw. „mundurowym” oraz uczniowie klasy maturalnej o profilu ogólnym wraz z wychowawcą. Spotkanie miało na celu propagowanie wśród młodzieży informacji o zasadach i unormowaniach prawnych związanych z przyjęciami do Policji. Zachęcając młodzież, aby po ukończeniu szkoły średniej – zasilili szeregi Policji, wskazano uczniom niezbędne informacje związane z aktualnie prowadzonym naborem oraz przekazano uczniom ulotkę opracowaną w Komendzie Powiatowej Policji w Miliczu o zasadach i warunkach dot. rekrutacji.

Przypominamy, że nabór do służby w Policji trwa bez przerwy. Osoby zainteresowane mogą uzyskać bliższe informacje na stronie internetowej www.dolnoslaska.policja.gov.pl oraz w każdej jednostce Policji na terenie kraju.

st. asp. Monika Kaleta

Źródło: KPP w Miliczu
podinsp. Sławomir Waleński
tel. 507 – 135 – 830

 

Galeria