Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci z Wrocławia poszukują świadków potrącenia rowerzystki

Data dodania: 6 września 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Wrocław

Osoby, które były świadkami potrącenia rowerzystki w pobliżu skrzyżowania ulic Mickiewicza i Wajdy we Wrocławiu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Śródmieście. Do zdarzenia doszło 18 sierpnia 2018 roku około godziny 18.20 w rejonie przejazdu rowerowego.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że rowerzystka poruszała się wzdłuż przejazdu rowerowego na ul. Wajdy we Wrocławiu. Tam miała zostać potrącona przez sprawcę, który następnie zbiegł z miejsca. Prosimy o kontakt osoby posiadające informacje na temat tego zdarzenia, w szczególności kierującego samochodem Opel Signum, ciemny kolor, który jechał bezpośrednio za pojazdem biorącym udział w potrąceniu. Z relacji zebranych przez funkcjonariuszy zajmujących się sprawą wynika bowiem, że osoba kierująca tym autem mogła wszystko rejestrować kamerą samochodową.

Świadków prosimy o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komisariatu Policji Wrocław-Śródmieście, ul. Grunwaldzka 6 pok. 31, tel. (71) 340-35-23 w godz. 8.00-15.30 lub numer całodobowy (71) 340-43-58.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP we Wrocławiu
st. sierż. Dariusz Rajski

Powiązane wiadomości