Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci ściągnęli z mostu kobietę, która chciała skoczyć do wody. Była nietrzeźwa i stała już za barierkami

Data dodania: 2 listopada 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Wrocław

Zgłoszenie pilnej interwencji otrzymali policjanci z wrocławskiego Ołbina. Natychmiast pojechali w rejon mostów Trzebnickich, gdzie za barierkami miała stać desperatka, chcąca skoczyć do wody. Szybkie i skuteczne działania funkcjonariuszy doprowadziły do uratowania 23-latki. Policjanci prowadząc rozmowę z kobietą, w pewnym momencie, ściągnęli ją w bezpieczne miejsce - okazało się, że była nietrzeźwa. Następnie trafiła ona pod opiekę lekarzy.

Do zdarzenia doszło na terenie wrocławskiego Ołbina. Po godzinie 20.40 dyżurny otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na moście Trzebnickim stoi kobieta i chce skoczyć do wody. Natychmiast skierował na miejsce policjantów, który już po chwili prowadzili rozmowy z desperatką, chcącą targnąć się na własne życie.

Kobieta stała za barierką mostu i nie chciała początkowo z nikim rozmawiać. Funkcjonariusze, mając na uwadze okoliczności, podjęli decyzję i gdy się tego nie spodziewała, ściągnęli 23-latkę w bezpieczne miejsce. Kobieta była agresywna i nietrzeźwa. Badanie wykazało u niej blisko 1.7 promila alkoholu organizmie. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy.

Skuteczne działania funkcjonariuszy z Komisariatu Policji Wrocław - Ołbin być może pozwoliły uniknąć tragedii.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP we Wrocławiu
asp. szt. Łukasz Dutkowiak
tel. 693-403-817

 

Powiązane wiadomości