Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci poszukują mężczyzny poruszającego się kradzionym volkswagenem

Data dodania: 27 lipca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Złotoryja

Policjanci ze Złotoryi publikują wizerunek mężczyzny, który poruszał się skradzionym samochodem osobowym marki volkswagen arteon. Do kradzieży doszło w nocy z 15 na 16 maja br. w miejscowości Wojcieszów. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny prosimy o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Złotoryi pod nr tel. 76/81-92-200 lub 508-447-310 a także z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi zajmujący się sprawą kradzieży volkswagena arteona, publikują wizerunek mężczyzny, który poruszał się skradzionym pojazdem. Do przestępstwa doszło w nocy  z 15 na 16 maja br. przy ulicy Chrobrego w Wojcieszowie.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności kradzieży, a w szczególności rozpoznające wizerunek mężczyzny, który poruszał się skradzionym pojazdem, prosimy o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Złotoryi pod nr tel. 76/81-92-200 lub 508-447-310 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Źródło: KPP w Złotoryi

st. sierż. Dominika Kwakszys
nadkom. Krzysztof Zaporowski

 

 

Galeria