Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci pobiegli w sztafecie „Najszybsza Firma” oraz zabezpieczali trasy Euroregionalnych Biegów Ulicznych

Data dodania: 22 maja 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Bolesławiec

W Bolesławcu odbyły się Euroregionalne Biegi Uliczne organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta - Piotra Romana. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu wzięli udział w biegu sztafetowym pn. „Najszybsza Firma”, zajmując II miejsce. Policjanci dbali również o bezpieczeństwo mieszkańców i osób, które znalazły się w okolicy trasy biegowej.

Drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w składzie: asp. Robert Kuśmierczyk, sierż. Łukasz Król, st. post. Dawid Bortniak i asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska, biorąc udział w biegu sztafetowym rozegranym 20 maja br. pn. „Najszybsza Firma”, zajęła II miejsce.

Uczestnicy biegli ulicami centrum miasta, które zabezpieczali bolesławieccy policjanci, kierując ruchem na skrzyżowaniach i w miejscach uzgodnionych z organizatorem imprezy.

Tego typu imprezy sportowe, to doskonała okazja do promowania bezpiecznych zachowań m.in. wśród pieszych - szczególnie do zwrócenia uwagi niechronionym uczestnikom ruchu drogowego na używanie elementów odblaskowych nie tylko poza terenem zabudowanym, ale również w mieście, gdzie taka osoba może być słabo widoczna dla kierowców.

Wszystkim uczestnikom bolesławieckich Euroregionalnych Biegów Ulicznych serdecznie gratulujemy.

asp. szt. Paweł Petrykowski

(Źródło - KPP w Bolesławcu)

 

 

Galeria

Powiązane wiadomości