Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci po służbie zatrzymali mężczyznę, który ukradł artykuły spożywcze

Data dodania: 29 czerwca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Jeleniogórscy policjanci po służbie robiąc zakupy w jednym ze sklepów uzyskali informację o kradzieży jaka miała w nim miejsce kilka minut wcześniej. Funkcjonariusze na podstawie uzyskanych informacji i rysopisu podejrzewanego o ten czyn ruszyli na jego poszukiwanie. Okazało się, że złodziej nie uciekł daleko. Został on zatrzymany kilkanaście minut po kradzieży wraz z łupem. Mężczyzna odpowie teraz za swój czyn przed sądem.

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 27-letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby podejrzanego o kradzież. Policjanci będąc po pracy na zakupach w jednym ze sklepów spożywczych w Szklarskiej Porębie uzyskali informację, że kilka minut wcześniej, najprawdopodobniej mieszkaniec tego miasta miał ukraść towar, po czym uciec z miejsca zdarzenia. Jego łupem padły artykuły spożywcze wraz z koszykiem o łącznej wartości blisko 200 złotych.

Funkcjonariusze na podstawie uzyskanych informacji, w tym rysopisu mężczyzny podejrzewanego o ten czyn ruszyli na jego poszukiwania. Niebawem został on zatrzymany wraz ze skradzionym łupem. W trakcie ucieczki zdążył zjeść batonika oraz wypić napój. Pozostały odzyskany towar wrócił do dalszej sprzedaży. Policjanci przekazali mężczyznę funkcjonariuszom ze Szklarskiej Poręby.

Teraz 27-latek za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem.

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604-580-490