Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci odzyskali skradzione Mitsubishi o wartości 85 tys. złotych

Data dodania: 2 sierpnia 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Wrocław

Działania funkcjonariuszy pionu kryminalnego z wrocławskiej Komendy Miejskiej Policji, doprowadziły do namierzenia i odzyskania skradzionego Mitsubishi o wartości 85 tys. złotych. Został on zlokalizowany w jednym z podwórzy na terenie miasta. W tej sprawie policjanci wykonali szereg różnego rodzaju czynności procesowych oraz pozaprocesowch. Obecnie pracują nad zatrzymaniem osoby podejrzanej o ten czyn. Przestępstwo kradzieży z włamaniem, zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu w wyniku podjętych działań odzyskali samochód o wartości 85 tys. złotych. Do kradzieży auta doszło w sobotę 20 lipca br. około godziny 4.30 na terenie Wrocławia. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia zajęli się sprawą i wykonali szereg różnego rodzaju czynności procesowych oraz pozaprocesowch, mających na celu odzyskanie pojazdu i zatrzymanie osoby podejrzanej o ten czyn. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze namierzyli skradziony samochód. Auto znajdowało się w jednym z podwórzy na ternie miasta.

Policyjni technicy wykonali szczegółowe oględziny pojazdu, zabezpieczając materiał dowodowy. Obecne działania funkcjonariuszy z pionu kryminalnego, ukierunkowane są na zatrzymanie osoby podejrzanej o kradzież.

Odzyskany pojazd po wykonaniu niezbędnych czynności procesowych, policjanci przekazali właścicielowi.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów, za włamanie i kradzież mienia, sprawcy grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Źródło: KMP we Wrocławiu
asp. szt. Łukasz Dutkowiak

podinsp. Krzysztof Zaporowski
 

Galeria