Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci odzyskali quad skradziony na terenie Niemiec

Data dodania: 7 września 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Lwówek Śląski

Policjanci z powiatu lwóweckiego we współpracy z policją niemiecką otrzymali informację, iż na terenie Gryfowa Śląskiego może znajdować się quad skradziony kilka dni wcześniej w Niemczech. Natychmiast po otrzymaniu tej wiadomości rozpoczęto ustalanie, gdzie może znajdować się pojazd. Funkcjonariusze namierzyli dokładne miejsce przechowywania skradzionego quada. Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie szczegóły tego przestępstwa.

Pierwsza informacja, która dotarła do policjantów w sprawie kradzieży quada była bardzo ogólnikowa. Wynikało z niej, że skradziony pojazd może znajdować się  w garażu na terenie Gryfowa.

Policjanci postanowili uszczegółowić wskazanie, z ich pracy wynikało iż pojazd może znajdować się w garażach na ulicy Garncarskiej. Do sprawdzenia poproszono o wsparcie straż pożarną która specjalnym sprzętem wizyjnym przekazywała obraz ze środka garaży. W wyniku tego sprawdzenia wytypowano jeden z garaży.

Z uwagi, iż na miejsce nie stawił się właściciel policjanci postanowili przy pomocy strażaków siłowo wejść do środka. W środku garażu stał zaparkowany quad marki Yamaha jak się okazało skradziony na terenie Niemiec oraz dużo części samochodowych.

Pojazd został zabezpieczony, policjanci zaś ustalają osoby które mogą mieć związek z tym przestępstwem.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Lwówku Śląskim
asp. szt. Mateusz Królak
tel. 600-266-063

 

Galeria