Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci odzyskali motocykl skradziony w Niemczech oraz części auta skradzionego w Czechach

Data dodania: 18 maja 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Bolesławiec

Policjanci z powiatu bolesławieckiego wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odzyskali motocykl skradziony na terenie Niemiec o wartości 15 tysięcy złotych i karoserię samochodu skradzionego na terenie Czech. Rzeczy pochodzące z przestępstwa ukryte były w wynajmowanych pomieszczeniach gospodarczych na terenie jednej z gmin. W tej sprawie zatrzymany został paser. Podejrzanemu może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Kruszynie wspólnie z policjantami komendy wojewódzkiej we Wrocławiu na podstawie działań operacyjnych ustalili miejscowość, gdzie mogą znajdować się przedmioty pochodzące z kradzieży.

Kiedy policjanci dokonywali sprawdzenia wytypowanego miejsca okazało się, że w wynajmowanych pomieszczeniach gospodarczych na terenie gminy Bolesławiec znajduje się motocykl skradziony na terenie Niemiec o wartości 15 tysięcy złotych i karoseria samochodu osobowego skradzionego kilka dni wcześniej z Czech.

Policjanci podczas prowadzonych działań zatrzymali 35-letniego mieszkańca Bolesławca - wynajmującego pomieszczenia, w których znalezione zostało mienie pochodzące z przestępstw.

Mężczyzna już usłyszał zarzuty paserstwa za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Bolesławcu
asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska
tel. 600-266-990

 

 

 

Galeria