Ta strona używa plików cookie!
close

Policjanci odzyskali 6 skradzionych rowerów i zabezpieczyli m.in. amfetaminę, marihuanę oraz tabletki ekstazy

Data dodania: 4 lipca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Legnica

Legniccy policjanci w ramach działań operacyjnych zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu miał środki odurzające w postaci metamfetaminy, amfetaminy, tabletek ekstazy, a także marihuanę. Ponadto, w jednym z pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli 6 rowerów pochodzących z kradzieży. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymanemu może teraz grozić kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

Środki odurzające oraz kradzione mienie w postaci 6 rowerów - taki asortyment znaleźli policjanci sprawdzając mieszkanie w Legnicy.

W wyniku zaplanowanych działań przez policjantów Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu legnickiej komendy, w miejscu zamieszkania zatrzymany został 24-letni mężczyzna. Policjanci wcześniej gromadzili informacje, które wskazywały, że może on posiadać większe ilości narkotyków oraz mienie pochodzące z kradzieży.

Podczas sprawdzenia mieszkania należącego do zatrzymanego 24-latka funkcjonariusze ujawnili szeroki asortyment narkotyków. Policjanci zabezpieczyli metamfetaminę, amfetaminę, tabletki ekstazy, a także marihuanę. Z takiej ilości zabezpieczonych środków można byłoby uzyskać ponad 300 porcji handlowych. Ponadto, w jednym z pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli 6 rowerów pochodzących z kradzieży.

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Obecnie funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, ustalają poszkodowanych zabezpieczonych jednośladów. Dwa rowery już trafiły do prawowitych właścicieli.

32-letni mieszkaniec Legnicy za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Zatrzymanemu może teraz grozić kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP w Legnicy
podkom. Iwona Król-Szymajda
tel. 504-798-649

 

narkotyki