Ta strona używa plików cookie!
close

Policja szuka zaginionego mężczyzny z gminy Oława

Data dodania: 29 sierpnia 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Wrocław

Komisariat Policji Wrocław Psie Pole od dnia 20 sierpnia 2019r. prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginionym mężczyzną l. 25, zam. w gminie Oława. Chłopak oddalił się ze szpitala we Wrocławiu i do dzisiaj nie skontaktował z rodziną.

Wrocławscy policjanci poszukują zaginionego mężczyzny - Artura Kuczera l. 25, zam. w gm. Oława, który w dniu 20 sierpnia 2019r. oddalił się samowolnie ze szpitala we Wrocławiu i do tej chwili nie skontaktował z rodziną. Nie jest znane jego możliwe miejsce pobytu.

RYSOPIS: wiek z wyglądu 20-25 lat, wzrost 175cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie koloru ciemny blond, twarz owalna, uszy lekko odstające, uzębienie pełne, zęby duże, szczęka wysunięta do przodu. Brak znaków szczególnych. W dniu zaginięcia ubrany był w białą koszulkę z krótkim rękawem, spodenki sportowe koloru niebieskiego z białymi lampasami.                                                                                             

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Psie Pole tel. 71 340-44-33, 71 340 45 25 lub najbliższą jednostką policji czy też pod numerem telefonu 997.

asp. szt. Monika Kaleta

Źródło: KP Wrocław Psie Pole

 

Poszukiwany Artura Kuczera

Artura Kuczera - zdjęcie poszukiwanego