Ta strona używa plików cookie!
close

Poinformowała, że jej partner chce popełnić samobójstwo – policjanci odnaleźli mężczyznę

Data dodania: 7 listopada 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Złotoryja

Zaniepokojona kobieta za pośrednictwem numeru alarmowego poinformowała, że jej partner podczas kłótni wyszedł z domu i poinformował ją, że zamierza popełnić samobójstwo. Policjanci ze Złotoryi ustalili, gdzie może przebywać desperat. Po odnalezieniu okazało się, że 31-latek jest pijany. Badanie wykazało u niego ponad 1,7 promila. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi około godziny 1 w nocy otrzymał informację z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o zaniepokojonej kobiecie, która zadzwoniła na numer alarmowy zawiadamiając, że jej partner po kłótni wyszedł z domu i prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo. Dyżurny niezwłocznie na miejsce wysłał patrole złotoryjskiej policji.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania w celu ustalenia, gdzie znajduje się mężczyzna. Sprawdzili możliwe miejsca, gdzie mógłby on przebywać, w tym okolice cmentarza, gdyż z uzyskanych informacji wynikało, że właśnie tam mógł się udać. Zaginiony chwilę później został zauważony na jednej z ulic Świerzawy. 31-latek był bardzo agresywny i jak się później okazało - kompletnie pijany. Badanie alkomatem wskazało ponad 1,7 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został przebadany przez lekarza, a następnie umieszczony w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KPP w Złotoryi
st. sierż. Dominika Kwakszys
tel. 603 – 765 – 923