Ta strona używa plików cookie!
close

Podziękowanie dla dzielnicowego z powiatu polkowickiego za 20 lat służby na terenie Gminy Grębocice

Data dodania: 1 maja 2016 r.
Miejsce zdarzenia: Polkowice

Aspirant sztabowy Robert Dykcik otrzymał podziękowania od lokalnych władz samorządowych oraz kierownictwa jednostki policji w Polkowicach za wieloletnią służbę na rzecz mieszkańców. Dzielnicowy przez 20 lat pełnił służbę na terenie Gminy Grębocice dbając o bezpieczeństwo lokalnej społeczności. Robert Dykcik jest policjantem od blisko 30 lat. Funkcjonariusz był już wielokrotnie nagradzany i wyróżniany za dobrą pracę oraz zaangażowanie.

Jeszcze do 12 kwietnia br. aspirant sztabowy Robert Dykcik był dzielnicowym w jednym z rejonów Gminy Grębocice. Funkcjonariusz z blisko 30-letnim stażem w policji, ostatnie 20 lat swojej służby spędził pracując w Rewirze Dzielnicowych w Grębocicach dbając o bezpieczeństwo lokalnej społeczności. To właśnie z tej okazji Wójt Gminy oraz Przewodniczący Rady Gminy Grębocice, a także Komendant Powiatowy Policji w Polkowicach uroczyście podziękowali policjantowi za wieloletnią, dobrą a jednocześnie odpowiedzialną służbę. Asp. szt. Robert Dykcik był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany za bardzo dobrą pracę.

Aktualnie policjant pracuje w Wydziale Dochodzeniowo - Śledczym Komendy Powiatowej Policji Polkowicach. Jak zapewnił, nadal będzie służył swoją wiedzą i doświadczeniem innym funkcjonariuszom.

asp. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Polkowicach
asp. szt. Daria Solińska
tel. 600-229-096

 

 

Galeria

Powiązane wiadomości