Ta strona używa plików cookie!
close

Podziękowania dla złotoryjskich policjantów

Data dodania: 27 lipca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Złotoryja

Do Komendanta Powiatowego Policji w Złotoryi wpłynęły podziękowania dla funkcjonariuszy Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego. Mieszkańcy podziękowali za wielokrotne interwencje policjantów w godzinach wieczornych dotyczące awantur i aktów wandalizmu. Jak sami piszą: „Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, jakim wykazali się Pana funkcjonariusze. Ich sumienne wykonywanie obowiązków oraz profesjonalna postawa przełożyła się na bardzo wysoki poziom przeprowadzanych akcji oraz długo oczekiwany spokój w naszej klatce”.

Do Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi wpłynęły pisemne podziękowania od mieszkańców jednego z budynków wielorodzinnych, którzy od pewnego czasu zmagali się z notorycznym zakłócaniem spokoju i łamaniem porządku publicznego. Policjanci Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego na prośby mieszkańców podejmowali w godzinach wieczornych liczne interwencje dotyczące awantur, libacji, głośnej muzyki oraz aktów wandalizmu, dzięki którym mieszkańcy Złotoryi mogą się już cieszyć spokojem.

Jak sami napisali: „…Byliśmy zmęczeni, sfrustrowani, przerażeni i bezsilni wobec narastającej fali antyspołecznych zachowań w naszej klatce. (…) Dzisiaj to już tylko dla nas wspomnienie tych trudnych chwil. Wszystko wróciło do należytego porządku. Nie zostałoby to osiągnięte, gdyby nie profesjonalna i skuteczna pomoc miejscowej policji i ich funkcjonariuszy. (…) Jesteśmy szczęśliwi, że możemy żyć w Państwie, gdzie bezpieczeństwo i troska o zwykłych obywateli jest priorytetem działań służb mundurowych…”.

Takie wyrazy uznania bardzo nas cieszą i motywują do dalszego, wzorowego pełnienia tej niełatwej służby.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Złotoryi
st. sierż. Dominika Kwakszys
tel. 603-765-923