Ta strona używa plików cookie!
close

Podziękowania dla policjantów

Data dodania: 14 maja 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Zgorzelec

Na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu wpłynęło podziękowanie od Pani Danuty dla Policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu za zaangażowanie i odzyskanie skradzionego pojazdu.

W kwietniu br. sprawcy włamali się do domu Pani Danuty, skąd zabrali pieniądze, sprzęt audio oraz biżuterię. Następnego dnia powrócili i ukradli auto. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Zgorzelcu natychmiast podjęli działania zmierzające do ustalenia osób odpowiedzialnych za te zdarzenia.

Podjęte czynności przyniosły efekt i po dwóch dniach pokrzywdzona odzyskała skradziony pojazd. W związku z tym Pani Danuta skierowała podziękowania, cyt. „…Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu działaniu policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Policji w Zgorzelcu …, samochód został znaleziony po dwóch dniach i mi oddany. Jestem wdzięczna, za poważne podejście do tej sprawy. Utwierdzam się w przekonaniu, że policjanci pomagają zwykłym ludziom, choć na co dzień tego nie doceniamy. Przesyłam wyrazy szacunku dla wszystkich policjantów za ich codzienną służbę oraz życzę kolejnych sukcesów.”

Funkcjonariusze serdecznie dziękują za słowa uznania. Taki sposób wyrażenia opinii daje poczucie dobrze spełnionego obowiązku i motywuje do dalszej pracy na rzecz bezpieczeństwa obywateli.

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KPP w Zgorzelcu
podkom. Agnieszka Goguł
tel. 606 – 778 – 294