Ta strona używa plików cookie!
close

Podziękowania dla policjantów z komisariatu w Kruszynie z powiatu bolesławieckiego

Data dodania: 12 października 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Bolesławiec

Do Komendanta Głównego Policji wpłynęły podziękowania od jednej z mieszkanek powiatu bolesławieckiego. Słowa wdzięczności i uznania skierowane były do funkcjonariuszy z województwa dolnośląskiego, za szybkie ujęcie sprawcy włamania do domu pokrzywdzonej i odzyskanie wszystkich utraconych rzeczy, wśród których był pamiątkowy naszyjnik po rodzicach. Panie Komendancie postawa podległych Panu Policjantów z Komisariatu w Kruszynie pozwoliła mi uwierzyć, że mamy Policję dobrze zorganizowaną, szybko i sprawnie działającą a co moim zdaniem jest najważniejsze przyjazną dla społeczeństwa i otwartą na jego potrzeby.

W dniu 21 września 2017 roku było włamanie do mojego domu sprawca wybił szybę w oknie i dokonał kradzieży produktów spożywczych oraz łańcuszka złotego, pamiątki po moich rodzicach. Zgłosiłam ten fakt na Policję, do mojego domu przyjechało trzech (…) funkcjonariuszy z Komisariatu w Kruszynie, którzy po rozmowie ze mną i poczynionych ustaleniach, wytypowali sprawcę i po krótkiej chwili został on zatrzymany a wszystkie skradzione przedmioty odzyskane. Sprawcą okazała się kobieta, która mieszkała w tej samej miejscowości co ja. Ja nie wierzyłam, że odzyskam skradzione przedmioty a w szczególności tak bardzo cenny dla mnie naszyjnik jednak Policjanci z Komisariatu w Kruszynie w ciągu dosłownie godziny zatrzymali sprawcę i odzyskali miej przedmioty.

Panie Komendancie postawa podległych Panu Policjantów z Komisariatu w Kruszynie pozwoliła mi uwierzyć, że mamy Policję dobrze zorganizowaną, szybko i sprawnie działającą a co moim zdaniem jest najważniejsze przyjazną dla społeczeństwa i otwartą na jego potrzeby. Postawa Policjantów z Kruszyna cechowała się pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem, empatią oraz zrozumieniem drugiego człowieka, który został dotknięty przestępstwem. Jestem bardzo miło zaskoczona podejściem do mnie Kruszyńskiej Policji.

Sekcja Prasowa KWP Wrocławiu
Źródło: KPP w Bolesławcu