Ta strona używa plików cookie!
close

Podkradał papierosy w firmie, w której pracował

Data dodania: 30 maja 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Głogów

Policjanci z Głogowa zatrzymali nastolatka, który w ciągu kilku dni, ukradł ze sklepu prawie 400 paczek papierosów o wartości grubo ponad 3 tysięcy złotych. Jak twierdził, papierosy sprzedawał przygodnym osobom. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Głogowscy policjanci zatrzymali 17-latka, podejrzanego o kradzież ze sklepu kilkuset paczek papierosów o łącznej wartości prawie 3,5 tysiąca złotych. Młody człowiek był zatrudniony w firmie świadczącej usługi na rzecz sklepu. Wykorzystał ten fakt i w ciągu 10 dni zdołał wynieść ze sklepu prawie 400 paczek papierosów. Kradzież takiej ilości towaru, o wartości kilku tysięcy złotych, nie mogła umknąć uwadze obsługi. Policjanci prowadzący w tej sprawie działania zatrzymali 17-latka. Ten przyznał się do stawianych mu zarzutów.

Pomimo młodego wieku będzie już odpowiadał karnie za swoje czyny. Wyjaśnił, że papierosy sprzedał przygodnym osobom. Zdecydował się dobrowolnie poddać karze. Będzie również musiał pokryć straty jakie spowodował swoją kradzieżą.

Źródło: KPP w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta
tel. 604 – 904 – 452

nadkom. Krzysztof Zaporowski