Ta strona używa plików cookie!
close

Podejrzany o kradzież perfum zatrzymany

Data dodania: 7 grudnia 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Oleśnica

Policjanci z powiatu oleśnickiego zatrzymali amatora perfum. Młody mężczyzna został zatrzymany bezpośrednio po kradzieży w jednej z sycowskich drogerii. Wpadł na gorącym uczynku, kiedy uciekał z towarem. Nieuczciwy klient został zauważony przez pracownika ochrony, który poinformował o zdarzeniu Policję. Odzyskane kosmetyki wróciły do dalszej sprzedaży. Zatrzymany 20-latek usłyszał już zarzut kradzieży, za co grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Sycowa otrzymali informację od pracownika ochrony o kradzieży perfum. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia przejrzeli zapis z monitoringu w celu ustalenia sprawcy kradzieży. Znając rysopis podejrzewanego rozpoczęli jego poszukiwanie. Już po kilku chwilach policjanci zauważyli na ulicy młodego mężczyznę odpowiadającego wizerunkowi osoby, którą zarejestrował monitoring. Okazało się, że to 20-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego. Mężczyzna w podręcznym bagażu posiadał 5 flakonów perfum, które zniknęły z drogerii. Został zatrzymany i przewieziony do sycowskiego komisariatu.

W trakcie dalszych czynności 20-latek przyznał się do kradzieży. Skradzione perfumy o wartości prawie 1000 złotych powróciły do dalszej sprzedaży. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Oleśnicy
sierż. szt. Aleksandra Pieprzycka
tel. 601-589-781

nadkom. Krzysztof Zaporowski
 

 

Galeria