Ta strona używa plików cookie!
close

Podejrzani o pobicie trafili w ręce policjantów

Data dodania: 1 marca 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Wałbrzych

Po otrzymaniu zgłoszenia o pobiciu, zajmujący się tą sprawą policjanci z powiatu wałbrzyskiego prowadząc działania zmierzające do zatrzymania podejrzanych, najpierw namierzyli jednego z nich, a w wyniku kontynuacji działań dotarli po pewnym czasie do pozostałych dwóch sprawców. Teraz wszystkim im grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w centrum Boguszowa - Gorc. Trzech mężczyzn zaatakowało swoją ofiarę na ulicy. Sprawcy bili pokrzywdzonego rękoma oraz kopali po całym ciele, a następnie uciekli. Na szczęście pokrzywdzonemu nic poważnego się nie stało.

Podjęte przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Boguszowie - Gorcach działania doprowadziły do zatrzymania pierwszego z podejrzanych, 29-latka, po dwóch dniach od zdarzenia. W wyniku kontynuacji działań w tej sprawie policjanci zatrzymali kolejnych podejrzanych, którymi okazali się 22 i 24 - latek. 

Podejrzani odpowiedzą za pobicie, które mogło narazić pokrzywdzonego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub doznania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za tego typu czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KMP w Wałbrzychu
sierż. szt. Marcin Świeży
tel. (74) 842-04-85

 

Galeria