Ta strona używa plików cookie!
close

Pijana matka dwojga dzieci leżała na trawniku

Data dodania: 8 sierpnia 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Kłodzko

Na terenie Kłodzka mieszkańcy zauważyli dwójkę dzieci stojących w pobliżu leżącej na trawniku kobiety. Okazało się, że była to pijana matka małoletnich. Wezwani na miejsce policjanci podjedli w tej sprawie interwencję. Okazało się, że pijany jest także ojciec dzieci, który pojawił się na miejscu. Oboje mieli blisko 2 promile alkoholu w organizmie. O całej sytuacji powiadomiony został sąd rodzinny.

Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące matki małoletnich dzieci leżącej w stanie upojenia alkoholowego na trawniku w pobliżu miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze niezwłocznie pojechali na miejsce, gdzie potwierdzili tą informację. Na trawniku leżała kompletnie pijana kobieta, w pobliżu której przebywało dwoje dzieci w wieku 10 i 14 lat.

Kobieta nie reagowała na polecenia funkcjonariuszy. Po chwili na miejsce przyszedł ojciec małoletnich. Po przebadaniu okazało się, że matka małoletnich ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie, a ich ojciec - 1,8 promila. Funkcjonariusze oddali dzieci pijanych rodziców pod opiekę ich cioci.

O zaistniałej sytuacji powiadomiony został sąd rodzinny. Policjanci, jak zawsze w takich przypadkach, sprawdzą czy rodzice swoim zachowaniem mogli narazić dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

st. asp. Monika Kaleta

Źródło: KPP w Kłodzku
podinsp. Wioletta Martuszewska
tel. 606 – 754 – 529