Ta strona używa plików cookie!
close

Zatrzymana za udzielanie środków odurzających

Data dodania: 12 stycznia 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Wrocław

Wrocławscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań po tym, jak weszli w posiadanie informacji o znajdujących się tam osobach, mogących posiadać narkotyki. Dalsze działania funkcjonariuszy skutkowały zatrzymaniem 32-latki, która posiadała ponad 60 porcji amfetaminy. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu, a teraz śledczy sprawdzają, skąd miała środki odurzające i na jaką skalę zajmowała się ich rozprowadzaniem. Grozić jej może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny z Komisariatu Policji Wrocław - Fabryczna, po otrzymaniu informacji o osobach, które w jednym z mieszkań mogą posiadać środki odurzające, od razu skierował na miejsce patrol. Interweniujący w mieszkaniu policjanci, po wstępnych czynnościach i rozmowie z przebywającymi tam osobami, zatrzymali jedną z nich.

 

32-letnia kobieta posiadała ponad 60 porcji narkotyków. Sprawdzenia potwierdziły, że jest to amfetamina. Zatrzymana trafiła prosto do policyjnego aresztu, a o jej dalszym losie będzie decydował teraz sąd. Funkcjonariusze wyjaśniają obecnie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. skąd miała środki odurzające i na jaką skalę zajmowała się ich rozprowadzaniem.


Grozić jej może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KMP we Wrocławiu
sierż. Monika Perec
693 – 403 – 817