Ta strona używa plików cookie!
close

O zgubionym portfelu dowiedział się od policjantów, którzy znaleźli go na ulicy - w środku było kilka tysięcy złotych

Data dodania: 22 grudnia 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Świdnica

O wielkim szczęściu może mówić 25-letni mieszkaniec Świdnicy, który zgubił swój portfel. Stracone wydawały się dokumenty, karta bankomatowa oraz kilka tysięcy złotych. Zgubę na ulicy znaleźli policjanci ze Świdnicy i szybko odnaleźli właściciela. Utracone rzeczy jeszcze przed świętami wróciły do właściciela, który zaskoczony nie krył zadowolenia z odnalezienia jego zguby.

Dwaj funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, którzy wykonywali na Osiedlu Zarzecze w Świdnicy czynności operacyjne, na ulicy zauważyli leżący portfel. Wewnątrz znajdowały się pieniądze w kwocie 3,7 tys. zł, karta bankomatowa, prawo jazdy i dowód osobisty. Policjanci nie mieli problemu z ustaleniem właściciela portfela, bo dokumenty wystawione były na jego nazwisko. Zguba należała do 25-letniego mieszkańca Świdnicy, który do przyjazdu policjantów nie był świadomy zagubienia portfela.

Niespodziewana wizyta policjantów okazała się dla mężczyzny miłym zaskoczeniem, który nie krył zadowolenia z odnalezienia jego zguby.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Świdnicy
sierż. Magdalena Ząbek
tel. 607-317-642