Ta strona używa plików cookie!
close

Nastolatek posiadał blisko 2 kg narkotyków

Data dodania: 30 października 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Bolesławiec

Bolesławieccy policjanci zatrzymali nastolatka podejrzanego o przestępstwo narkotykowe. Mundurowi zabezpieczyli łącznie blisko 2 kg marihuany. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali 19-latka podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Mężczyzna idąc jedną z ulic miasta niósł w zwykłej reklamówce środki odurzające. W wyniku dalszych działań w kieszeni odzieży zatrzymanego ujawniono kolejne kilka porcji narkotyków. Po zatrzymaniu podejrzanego policjanci sprawdzili jego miejsce zamieszkania, gdzie zabezpieczyli znaczną ilość substancji, której posiadanie jest zabronione prawem. W pokoju zajmowanym przez mieszkańca Bolesławca mundurowi znaleźli też dwa pojemniki ze środkami odurzającymi. Po testach przeprowadzonych przez technika kryminalistyki potwierdzono, że zabezpieczona substancja to marihuana o łącznej wadze blisko 2 kg.

Nastolatek został zatrzymany, a następnie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu za to kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Monika Kaleta

Źródło: KPP w Bolesławcu
asp. szt. A. Kublik - Rościszewska
tel. 600 - 266 - 990 

 

Galeria

Powiązane wiadomości