Ta strona używa plików cookie!
close

Nastolatek kradł kołpaki samochodowe - policjanci zatrzymali nieletniego

Data dodania: 4 stycznia 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Dzierżoniów

Dzierżoniowscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży kołpaków samochodowych. Okazał się nim nastolatek mieszkający na terenie powiatu. Funkcjonariusze odzyskali już znaczną część skradzionego mienia. O dalszym losie nieletniego zdecyduje teraz sąd.

Pod koniec 2017r. na terenie dzierżoniowskich osiedli zdarzały się kradzieże kołpaków samochodowych. W związku z tym policjanci prowadzili działania operacyjne mające na celu zatrzymanie sprawcy. Funkcjonariusze ustalili osobę podejrzewaną o te czyny. Okazał się nim 16-letni mieszkaniec powiatu dzierżoniowskiego. Pokrzywdzeni w tej sprawie ponieśli straty na kwotę nie mniejszą niż 1000 złotych.

Funkcjonariusze odzyskali już znaczną część utraconych kołpaków. W dalszym ciągu policjanci ustalają kolejne osoby, które mogą być pokrzywdzone w tej sprawie. W przypadku gdyby ktoś rozpoznał swoje mienie prosimy o kontakt z Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego tel.: (74) 832-22-40 lub z dyżurnym jednostki KPP w Dzierżoniowie tel.: (74) 832-22-22.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Dzierżoniowie
podkom. Marcin Ząbek
tel. 606-230-794

Powiązane wiadomości