Ta strona używa plików cookie!
close

Narkotyki w mieszkaniu

Data dodania: 20 maja 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Kłodzko

Ustalenia operacyjne przeprowadzone przez policjantów z kłodzkiej komendy doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, u którego ujawniono sporą ilość narkotyków w postaci amfetaminy. Teraz za posiadanie znacznej ilości środków odurzających zatrzymany odpowie przed sądem.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej i funkcjonariusze Izby Celno - Skarbowej w Kłodzku zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego. Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze znaleźli schowane w różnych miejscach narkotyki. Przeprowadzone badanie wykazało, że jest to amfetamina. Funkcjonariusze w lokalu zajmowanym przez 43-latka znaleźli i zabezpieczyli dwie wagi elektroniczne oraz małe woreczki foliowe. Z zabezpieczonej ilości narkotyków można by było przygotować blisko 1000 porcji. Mężczyzna po zatrzymaniu trafił do policyjnego aresztu.

W dalszym ciągu trwają czynności zmierzające do ustalenia źródła pochodzenia narkotyków. Podejrzanemu, za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi teraz kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KPP w Kłodzku
podinsp. Wioletta Martuszewska
tel. 606 – 754 – 529

Amfetamina w woreczkach