Ta strona używa plików cookie!
close

Narkotykami chciał uczcić swoje urodziny

Data dodania: 28 października 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Wrocław

Podczas wieczornego patrolu, wrocławscy policjanci zatrzymali dziwnie zachowującego się mężczyznę. Przez cały czas głośno do siebie mówił i stosował autoagresję. Po chwili się okazało, że ma przy sobie narkotyki, które jak twierdził, kupił od nieznanego mężczyzny. 8 tabletek ekstazy mężczyzna chciał przeznaczyć na uczczenie swoich urodzin. Z uwagi na popełnienie przestępstwa, jakim jest posiadanie środków odurzających, policjanci zatrzymali 36-latka. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozić mu może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Patrolowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, podczas wieczornego patrolu, zauważali dziwnie zachowującego się mężczyznę. Obserwowany uderzał się po głowie i cały czas mówił coś do siebie. Policjanci w obawie o jego zdrowie postanowili sprawdzić co się stało i czy nie potrzebuje pomocy. Podczas przeprowadzonej kontroli, funkcjonariusze ujawnili przy 36-latku narkotyki. Różnokolorowe pastylki przypominające słodycze, tak naprawdę były tabletkami ekstazy.

Mężczyzna ukrywał je w wewnętrznej kieszeni swojej kurtki. 36-latek tłumaczył, że substancje zabronione kupił od nieznanego mężczyzny. Mówił także, że za dwa dni organizuje przyjęcie urodzinowe i przy pomocy środków odurzających „chciał się zabawić”.
Z uwagi na popełnienie przestępstwa, jakim jest posiadanie środków odurzających, policjanci zatrzymali mężczyznę. Teraz o jego dalszym losie decydować będzie sąd a grozić mu może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Krzysztof Zaporowski

Źródło: KMP we Wrocławiu
asp. szt. Łukasz Dutkowiak

 

Powiązane wiadomości