Ta strona używa plików cookie!
close

Na dozór policyjny przyszedł z narkotykami. Okazało się, że jest poszukiwany

Data dodania: 24 maja 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Legnica

Funkcjonariusze Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali mieszkańca miasta, gdy stawił się na komendzie w ramach dozoru policyjnego w związku z wcześniejszą sprawą karną. Podczas sprawdzenia mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany celem odbycia kary 6 miesięcy i 15 dni pozbawienia wolności. Co więcej po sprawdzeniu odzieży 30 - latka ujawniono, że ma on przy sobie narkotyki. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem.

Wczoraj do Komendy Miejskiej Policji w Legnicy stawił się na dozór policyjny 30-letni mieszkaniec miasta. To jego środek zapobiegawczy za podejrzenie popełnienia przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu. W trakcie podpisywania dozoru, okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany celem doprowadzenia do zakładu karnego i odbycia w nim kary 6 miesięcy i 15 dni pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa narkotykowe.

Jednak nie był to koniec kłopotów 30-latka, bowiem w trakcie sprawdzania odzieży dozorowanego mężczyzny, policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Mieszkaniec Legnicy miał przy sobie metamfetamine.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Po przedstawieniu zarzutu za posiadanie narkotyków został przetransportowany do zakładu karnego.  Za swój czyn odpowie teraz przed sądem.

st. asp. Monika Kaleta

Źródło: KMP w Legnicy
mł. asp. Jagoda Ekiert
tel. 504 – 798 – 649