Ta strona używa plików cookie!
close

Na 3 miesiące do aresztu trafił jeleniogórzanin w związku z posiadaniem znacznych ilości narkotyków

Data dodania: 30 kwietnia 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozić może mężczyźnie podejrzanemu o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W jego mieszkaniu jeleniogórscy policjanci znaleźli marihuanę i amfetaminę, z których można uzyskać ponad 200 porcji handlowych oraz blisko 50 tabletek ekstazy. Sąd zastosował już wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z komendy miejskiej w Jeleniej Górze zatrzymali 45-latka w związku z posiadaniem znacznych ilości narkotyków.

Funkcjonariusze prowadząc czynności uzyskali informację, że mężczyzna może posiadać w domu środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli narkotyki, część w woreczkach strunowych, w foli aluminiowej poporcjowane, ukryte w rożnych miejscach w mieszkaniu, w tym w kratce wentylacyjnej. Było to blisko 50 tabletek ekstazy oraz marihuana i amfetamina, z których można uzyskać ponad 200 porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia tych środków odurzających oraz czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

Sąd na podstawie dotychczas zebranych materiałów i dowodów wydał już postanowienie o tymczasowym areszcie na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604-580-490

Zabezpieczona 50 tabletek ekstazy oraz marihuana i amfetamina, z których można uzyskać ponad 200 porcji handlowych.