Ta strona używa plików cookie!
close

Lubińscy policjanci poszukują zaginionego mężczyzny

Data dodania: 1 sierpnia 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Lubin

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie prowadzą poszukiwania zaginionego Marka Urbanowicza. Z informacji przekazanej przez rodzinę, mężczyzna może przebywać we Wrocławiu, Brzegu Dolnym lub Wałbrzychu. Każdy, kto mógł widzieć zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z wydziału kryminalnego lubińskiej policji, po przyjęciu zgłoszenia od rodziny, prowadzą czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu zaginionego 63–letniego mieszkańca Lubina. Z informacji przekazanych przez rodzinę zaginionego wynika, iż mężczyzna ten ostatni raz nawiązał kontakt telefoniczny w miesiącu lipcu 2018 roku. Wyprowadził się również z  miejsca swojego zamieszkania. 

Zaginiony:
Marek Urbanowicz
lat 63
wcześniejsze miejsce zamieszkania Lubin

Zdjęcie zaginionego Marka Urbanowicza

RYSOPIS:  wzrost 178 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru siwego, oczy koloru brązowego, twarz okrągła, uszy normalne, nos średni, wąsy.

Z informacji przekazanej przez rodzinę, mężczyzna może przebywać we Wrocławiu, w Brzegu Dolnym lub Wałbrzychu.

Osoby które mogą przyczynić się do odnalezienia bądź ustalenie  obecnego miejsca pobytu ww. mężczyzny,  proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Lubinie,  tel. 76/ 8406 220 lub z najbliższą jednostką Policji.

Źródło: KPP w Lubinie
asp. szt. Sylwia Serafin
tel. 601 974 322

podinsp. Krzysztof Zaporowski