Ta strona używa plików cookie!
close

Kradł markowe perfumy w drogerii

Data dodania: 14 marca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może mężczyźnie podejrzanemu o kradzieże. Policjanci ustalili, że łupem sprawcy padły perfumy o łącznej wartości kilku tysięcy złotych na szkodę jednej z jeleniogórskich drogerii. Mężczyzna oświadczył, że skradziony towar sprzedał przygodnie napotkanym osobom. Obecnie podejrzany przebywa w areszcie śledczym, gdzie odbywa karę pozbawienia wolności za inne przestępstwa.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze prowadząc czynności w tej sprawie ustalili, że 37-letni mieszkaniec Zgorzelca dopuścił się kradzieży na szkodę jednej z jeleniogórskich drogerii.

Mężczyzna wykorzystując nieuwagę pracowników, w kwietniu i w maju ubiegłego roku ukradł łącznie kilkanaście perfum różnych firm o wartości kilku tysięcy złotych. Policjanci powiadomieni o kradzieżach rozpoczęli poszukiwanie osoby, która popełniła te czyny. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali 37-latka jako podejrzewanego te czyny.

Okazało się, że mężczyzna aktualnie przebywa w areszcie śledczym, gdzie odbywa karę pozbawienia wolności za inne przestępstwa. Oświadczył, że skradzione perfumy sprzedał przygodnie napotkanym osobom.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Za kradzieże podejrzanemu grozić może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604-580-490

 

Powiązane wiadomości