Ta strona używa plików cookie!
close

Konflikt sąsiedzki zakończony pobiciem

Data dodania: 8 września 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Wałbrzych

W wyniku realizacji informacji własnych wałbrzyscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę oraz jego o 5 lat młodszą konkubinę, którzy wspólnie i w porozumieniu dokonali pobicia 47-letniej kobiety - sąsiadki z pobliskiego budynku. Oboje podejrzani staną teraz przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat trzech.

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem, wówczas sprawcy napadli na ulicy, na bezbronną kobietę. 34-latek oraz 29-latka dobrze znali swoją ofiarę i byli z nią skonfliktowani. Zaatakowanej mieszkance Wałbrzycha udało się uciec do bramy jednego z budynków przy ul. Bogusławskiego. Tam jednak agresorzy dopadli 47-latkę, zadając jej ciosy nogami oraz rękoma po całym ciele. Przestępcy następnie uciekli. Na szczęście pokrzywdzonej nic poważnego się nie stało.

Podjęte przez funkcjonariuszy natychmiastowe działania doprowadziły do zatrzymania 34-letniego mężczyzny następnego dnia po południu, a jego partnerki dzień później nieopodal miejsca zdarzenia. Oboje podejrzani podczas czynności przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Teraz grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

sierż. szt. Przemysław Ratajczyk

Źródło: KMP w Wałbrzychu
mł. asp. Marcin Świeży
tel. 604 – 426 – 995

 

 

Galeria