Ta strona używa plików cookie!
close

Koncert karnawałowy orkiestry dolnośląskiej Policji

Data dodania: 14 lutego 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Dolny Śląsk

Dom Klubowy „Śnieżka” to miejsce gdzie odbył się koncert karnawałowy pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu w wykonaniu orkiestry dolnośląskiej Policji. Zgromadzona publiczność żywo reagowała na utwory wykonywane przez muzyków pod kierownictwem kapelmistrza kom. Adama Witiwa. Całe wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a gromkie brawa potwierdzały uznanie słuchaczy wobec repertuaru i umiejętności, jakie zaprezentowała orkiestra. Dziękujemy wszystkim za udział w tym wydarzeniu i zapraszamy na kolejny koncert karnawałowy w przyszłym roku.

9 lutego o godz. 16.00 w Domu Klubowym „Śnieżka” przy pl. Muzealnym 16 we Wrocławiu odbył się koncert karnawałowy Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu pod kierownictwem kapelmistrza kom. Adama Witiwa.

Podczas koncertu karnawałowego orkiestra dolnośląskiej Policji zagrała utwory przygotowane specjalnie na tą okoliczność, w wersjach instrumentalno - wokalnych, w tym wiele standardów z gatunku muzyki rozrywkowej i filmowej, utwory z repertuaru polskich i zagranicznych wykonawców. Dobór repertuaru, aranżacja i wykonanie przypadł do gustu zgromadzonej licznie publiczności, która wielokrotnie podczas koncertu wyrażała swoje uznanie gromkimi brawami.

W trakcie imprezy z muzycy policyjnej orkiestry zaśpiewali utwór Hallelujah z repertuaru Leonarda Cohena z gościem specjalnym, którym była Magdalena Polak uczennica Szkoły Podstawowej nr 73 we Wrocławiu. Uczniowie tej szkoły wielokrotnie współpracują z Policją biorąc udział w różnego rodzaju wydarzeniach. 

Koncert karnawałowy odbył się pod patronatem Komendanta Wojewódzki Policji we Wrocławiu – nadinspektora Tomasza Trawińskiego.

Dziękujemy wszystkim za udział w tym muzycznym wydarzeniu i zapraszamy na kolejny koncert karnawałowy już za rok.

asp. szt. Łukasz Dutkowiak

 

 

Galeria