Ta strona używa plików cookie!
close

Kolejny mistrzowski puchar dla dolnośląskiej policjantki

Data dodania: 29 maja 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Góra

27 maja br. w miejscowości Wyrzysk (woj. wielkopolskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Policjantów oraz Służb Mundurowych w kolarstwie górskim. Zawodnicy w duchu sportowej rywalizacji zmierzyli swoje siły na dystansie 32 kilometrów z przewyższeniem 700 metrów. Kolejny raz bezkonkurencyjna okazała się dolnośląska policjantka sierż. Joanna Jarząb.

W niedzielę, 27 maja, odbyły się Mistrzostwa Polski Policjantów oraz Służb Mundurowych w kolarstwie górskim. Impreza odbywała się pod patronatem Komendanta Głównego Policji. Trasa godna mistrzostw Polski obejmowała dystans 32 kilometrów z przewyższeniem aż 700 metrów. Była bardzo wymagająca, z długimi i ciężkimi podjazdami.

Kolejny raz nie zawiodła nasza funkcjonariuszka sierż. Joanna Jarząb, która z ogromną przewagą jako pierwsza zameldowała się na linii mety, tym samym zdobywając mistrzowski tytuł.

Asia na co dzień jest policjantką wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Górze. Kolarstwem pasjonuje się od trzech lat. Startując w zawodach niejednokrotnie zdobywała tytuły mistrzowskie zajmując najwyższe miejsca na podium.

Gratulujemy i życzymy dalszych wygranych.

asp. szt. Paweł Petrykowski

(źródło – KPP Góra)
Oficer Prasowy
podkom. Agnieszka Połczyk

 

 

Galeria