Ta strona używa plików cookie!
close

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę z portretu pamięciowego zadzwoń

Data dodania: 10 sierpnia 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Zgorzelec

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą śledztwo powierzone przez Prokuraturę Rejonową w Zgorzelcu w sprawie kradzieży pieniędzy przez dwóch mężczyzn podających się za funkcjonariuszy Policji. Do zdarzenia doszło 1 czerwca 2018 roku w Sieniawce. Jeśli ktoś rozpoznaje mężczyznę opublikowanego na zdjęciu proszony jest o pilny kontakt z policjantami z Bogatyni.

1 czerwca 2018 roku w Sieniawce doszło do kradzieży sejfu z zawartością pieniędzy. W toku czynności ustalono, że do mieszkania pokrzywdzonego przyszło dwóch mężczyzn ubranych w czarne mundury pod pozorem przeszukania mieszkania. Podczas domniemanych czynności przeszukania sprawcy ukradli oszczędności pokrzywdzonego.

W trakcie prowadzonego postępowania ustalono rysopis jednego ze sprawców:

mężczyzna wiek około 50-55 lat, około 170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, twarz owalna, włosy średniej długości, szpakowate, zaczesane na bok, oczy koloru piwnego, uszy przylegające.

Na podstawie powyższego opisu został opracowany portret pamięciowy sprawcy.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub miejsca jego obecnego pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Bogatyni bądź Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer tel. 75/77-99-220 lub 75/649-42-00.

Źródło: KPP w Zgorzelcu
podkom. Agnieszka Goguł

nadkom. Krzysztof Zaporowski